Westgate DLS4-41K 9W, 550~600Lm, 4100K *DISCONTINUED*
Special Price
$12.71
Regular Price
$17.80
SKU
8646
4000K - 9W - 550~600LM - 120V - 90 CRI - ETL Certified
*DISCONTINUED- SEE REPLACEMENT DLS4-MCT*

Westgate DLS4-41K 9W, 550~600Lm, 4100K
| Brand | Westgate |
|---|---|
| Mfg # | DLS4-41K |
| Certifications | ETL |
| Watts | 9W |
| Lumens | 550~600LM |
| Lumens/Watt | #VALUE! |
| CRI | 90 |
| Input Volts | 120V |
| Dimmable | Yes |
| Dimensions | 5.12 x 5.12 |
| Order Code | DLS4-41K |
| Product Data Sheet | |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| UPC | 845060044737 |











