GE Q71MR16/C/NSP15 (20843) Halogen MR16 Lamp - DISCONTINUED
Special Price
$3.71
Regular Price
$5.20
SKU
1817
GE ConstantColor Precise - 71 Watts - 12V Volts - Open Face - EYF

GE 20843 - Q71MR16C/NSP15(EYF)
| Brand | GE |
|---|---|
| ANSI | EYF |
| Mfg # | 20843 |
| Order Code | Q71MR16/C/NSP15 |
| Input Volts | 12V |
| Watts | 71 |
| Life (hrs) | 4000 |
| Diameter (in) | 2.000" |
| Face | Open Face |
| Length (in.) | 1.875" |
| UPC | 43168208437 |
| Case Size | 10 |











