Advance Xitanium XH100C110V143BSY1 100 Watt Constant Current Programmable LED Driver 347-480v
Special Price
$69.35
Regular Price
$112.00
SKU
11540
100 Watts - Constant Current- Input: 347-480v - 1.05A - 0-10V Dimmable - Outdoor Rated - 70-210VDC-OUT - UL damp & dry
and Type HL

Advance Xitanium XH100C110V143BSY1 100 Watt Constant Current LED Driver
| Order Code | XH100C110V143BSY1M |
|---|---|
| Input Volts | 347-480V |
| Output Current | 1.05A |
| Watts | 150 |
| Brand | Advance |
| LED Type | Constant Current |
| Certifications | Damp Rated, UL |
| Dimmable | Yes |
| Dimming Type | 0-10v |
| Mfg # | XH100C110V143BSY1M |
| Dimensions | 9.47" x 2.31" x 1.48" |
| Product Data Sheet | |
| Case Size | 1 |
| Warranty | 5 Years |











